284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

76. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

27*22,2 cm

domborított, vésett sárga- és vörösréz riza