284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Alföldi országút eső után, 1921

404. Fényes Adolf (Kecskemét, 1867 - Budapest, 1945)

Alföldi országút eső után, 1921

olaj, vászon

64,5*95,5 cm

j.j.l.: Fényes A., ho. kiállítási cédula, Kiállítva: Fényes Adolf gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1923. (kat. 57. vagy 75. Alföldi országút eső után (1921), Reprodukálva: Polgár 50., szerk. Polgár Árpád és Schmidt Tünde, Alexandra, 2006, 130-131.