284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vitorlások a tengeren

173. V.S.R. Monogrammal, 20. sz. eleje

Vitorlások a tengeren

olaj, fa

21*24,5 cm

j.b.l.: VRS (ligatúrás monogrammal)