284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Strandolók a dunavecsei parton, 1937

256. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Strandolók a dunavecsei parton, 1937

olaj, vászon

63*97 cm

j.b.l.: Widder Félix Dunavecse 1937