284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csodatévő Szent Miklós, voronyezsi Szent Mitrofán és Szent Apollonária ikonja

69. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Csodatévő Szent Miklós, voronyezsi Szent Mitrofán és Szent Apollonária ikonja

olaj, fa

40,5*35,5 cm

sérült