284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hölgy zöld ruhában

133. Brettschneider Rudolf, működött a 20. sz. elején

Hölgy zöld ruhában

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Bretschneider R., sérült