284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Nemesúr portréja

122. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Nemesúr portréja

olaj, vászon

70*54 cm

j.n. faragott, aranyozott, ökörszemes keretben, sérült