284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ülő akt, 1928

232. Lázár Szilárd (1926 -ban a nagybányai szabadiskolában működött)

Ülő akt, 1928

olaj, vászon

85*66 cm

j.b.l.: Lázár Szilárd 1928