284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Levelet olvasó hölgy

218. Kalicza Erzsébet (Karcag, 1876 - Budapest, 1943)

Levelet olvasó hölgy

olaj, vászon

76*68 cm

j.j.l.: Kalicza E.