284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Birkózók

541. Szabó Tamás (Budapest, 1952 - )

Birkózók

vegyes technika, vászon

100*70 cm

j.b.l.: Szabó Tamás 2002. aug. 21., h.o. felirat: Szabó Tamás 2002 aug. 21.