284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Előkelő hölgy portréja

19. Bars, J. (?) jelzéssel, 19. sz.

Előkelő hölgy portréja

tempera, csont

70*55 mm

j.j.l.: J. Bars (?)