527. Dalí, Salvador (Figueras, 1904 - Figueras, 1989)
Velazquez Las Meninas, 1975
színes litográfia, papír
865*651 mm
j.j.l.: Dalí 1975, j. a nyomaton is: „S. Dali 1974”, b.l. E.A., b.l. ajándékozási felirat: „Pour La Violette Imperiale Hommage Peter Goore NYC 1975”