284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hegyi patakon átkelő parasztasszony

155. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)

Hegyi patakon átkelő parasztasszony

olaj, vászon

126*94 cm

j.j.l.: Molnár J.