284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Egy utazó cigánycsalád Erdélyben

156. Barabás Miklós után, 19. sz.

Egy utazó cigánycsalád Erdélyben

olaj, vászon

95*127 cm

j.n. BÁV 70/112., sérült