284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kalapos hölgy portréja

16. Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. vége

Kalapos hölgy portréja

tempera, csont

80*65 mm

j.j.l.: olvashatatlan monogram, keret sérült