284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A pataknál

151. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

A pataknál

olaj, vászon

36,5*26,5 cm

j.n. h.o.: a művész feleségének igazolásával, feltehetően kiállítva: Magyar Táj- és Életkép Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1927. január-február (kat. 545.)