178. Pállik Béla (Nagymihály, 1845 - Budapest, 1908)
Velencei tó (Borús hangulat)
olaj, vászon
34*78 cm
j.n. Kiállítva: Pállik Béla kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1908. október (kat. 189. Velencei tó (Borús hangulat))