284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Velencei tó (Borús hangulat)

178. Pállik Béla (Nagymihály, 1845 - Budapest, 1908)

Velencei tó (Borús hangulat)

olaj, vászon

34*78 cm

j.n. Kiállítva: Pállik Béla kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1908. október (kat. 189. Velencei tó (Borús hangulat))