284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Nemesúr és juhász cifraszűrben – párkép

12. Magyar festő, 19. sz. második fele

Nemesúr és juhász cifraszűrben – párkép

akvarell, grafit, papír

260*205 mm