284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Erdei tó partján

412. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Erdei tó partján

olaj, karton

19,5*21,5 cm

j.b.l.: Herman L., h.o.: Vonuló alakok – vázlat