284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Folyórészlet fa híddal, 1919

285. Paál Albert (Arad, 1895 - Arad, 1968)

Folyórészlet fa híddal, 1919

olaj, karton

48*69,5 cm

j.b.l.: Paál 919, h.o. autográf felirat: Paál Albert Arad