284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonban

219. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Szalonban

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Komáromi Kacz E.