284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vízesés

190. Huet, Paul (Párizs, 1803 - 1869)

Vízesés

olaj, vászon

38*24 cm

j.n. h.o.: Paul Huet feliratú viaszpecsét