420. Schadl János (Keszthely, 1892 - Tata, 1944)
Tájkép jegenyékkel, 1941
olaj, vászon
120,5*75 cm
j.b.l.: Schadl 941, Kiállítva: Kuny Domokos Múzeum, Tata, 2012.