284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tájkép jegenyékkel, 1941

420. Schadl János (Keszthely, 1892 - Tata, 1944)

Tájkép jegenyékkel, 1941

olaj, vászon

120,5*75 cm

j.b.l.: Schadl 941, Kiállítva: Kuny Domokos Múzeum, Tata, 2012.