284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Festőnő, 1901

245. Góth Móric (Avasfelsőfalu, 1873 - Amsterdam, 1939)

Festőnő, 1901

olaj, karton

29*23 cm

j.b.l.: M. Góth 1901, BÁV 47/95