284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Zöld üvegkancsó, 1946

307. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Zöld üvegkancsó, 1946

akvarell, papír

245*180 mm

j.j.l.: B.A., b.l.: életműkatalógus szám: 1946/34