528. Bíró Mihály (Budapest, 1886 - Budapest, 1948)
Nő virággal, 1910 körül
tempera, karton
1160*715 mm
j.b.l.: Biró, Kiállítva: Almásy, Grünberger, Réthi, Rutz és Szilárd, Mű – és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum), VI. Művészeti Aukció, Budapest, 1947 okt. 12-19. (kat. 50. Nő virággal), sérült