284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vadászat előtt VÉDETT- NO EXPORT

27. Richter, Wilhelm (Bécs, 1824 - 1892)

Vadászat előtt VÉDETT- NO EXPORT

akvarell, papír

385*630 mm

j.j.l.: Wilh. Richter 1875