284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szégyenlős akt

237. Magyar festő, 20. sz. első fele

Szégyenlős akt

olaj, vászon farostra ragasztva

66*53,5 cm

j.j.l.: olvashatatlan