284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kékmasnis lányka portréja, 1947

485. Gábor Móric (Kisújszállás, 1889 - Budapest, 1987)

Kékmasnis lányka portréja, 1947

olaj, vászon

42*40 cm

j.j.l.: Gábor Móric 1947 VI., kis sérüléssel