284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Enteriőr

214. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Enteriőr

olaj, vászon

68*55,2 cm

j.b.l.: Komáromi Kacz