284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Parasztkonyha

269. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Parasztkonyha

olaj, fa

22*32 cm

j.b.l.: E. Illés A.