284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hölgy ablakban

430. Kmetty János (Miskolc, 1889 - Budapest, 1975)

Hölgy ablakban

akvarell, papír

485*310 mm

j.j.l.: Kmetty