284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Fekvő akt, 1956

234. Gábor Jenő (Pécs, 1893 - Pécs, 1968)

Fekvő akt, 1956

olaj, vászon

28*40 cm

j.j.l.: Gábor J. 56