284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Napfürdőző

466. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Napfürdőző

olaj, vászon fára ragasztva

5*61 cm

j.b.l.: Járitz