284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Rhodoszi kalózok

468. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Rhodoszi kalózok

olaj, farost

68*88 cm

j.j.l.: Schéner