284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csendélet herendi porcelánokkal, 1914

435. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Csendélet herendi porcelánokkal, 1914

olaj, vászon

50*63 cm

j.j.l.: Körmendi Frim 1914, a festményen látható herendi porcelán készlet a 285. műtárgy katalógus 913. tétele