340. Bokros - Birman Dezső (Újpest, 1889 - Budapest, 1965)
Jób, 9 lapos mappa
litográfia, papír
420*340 mm
Amicus Kiadása, 100/39. példány, 1 lap j.b.l.: Bokros Birman 20, 6 lap j.j.l.: Bokros Birman 20, foltos, mappa sérült