284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Nyár

498. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Nyár

olaj, farost

80*60 cm

j.j.l.: Klie, h.o.: autográf felirat