284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Játszadozó gyerekek, 1907

309. Székely Andor, Dobai (Lőcse, 1877 - Párizs, 1945)

Játszadozó gyerekek, 1907

akvarell, ceruza, tus, karton

300*480 mm

j.j.l.: Sz. A. 07. VIII. 7 bud. Lefébvre, Proveniencia: Pécsi Sándor színművész hagyatékából