309. Székely Andor, Dobai (Lőcse, 1877 - Párizs, 1945)
Játszadozó gyerekek, 1907
akvarell, ceruza, tus, karton
300*480 mm
j.j.l.: Sz. A. 07. VIII. 7 bud. Lefébvre, Proveniencia: Pécsi Sándor színművész hagyatékából