284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Az ácsi csata, 1849

1. L'Allemand, Friedrich (Hanau, 1812 - Bécs, 1866)

Az ácsi csata, 1849

színezett litográfia, papír

300*400 mm

j.j.l.: F. L’Allemand 1853, b.l.: Lith Farbend v. L. Müller in Wien, kis sérüléssel