1. L'Allemand, Friedrich (Hanau, 1812 - Bécs, 1866)
Az ácsi csata, 1849
színezett litográfia, papír
300*400 mm
j.j.l.: F. L’Allemand 1853, b.l.: Lith Farbend v. L. Müller in Wien, kis sérüléssel