284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Városka főterén, 1854

180. Schwendy, Albert (Berlin, 1820 - Dessau, 1902)

Városka főterén, 1854

olaj, vászon

68,5*98 cm

j.b.l.: A. Schwendy 1854, h.o.: Pest Műegylet pecsét