284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szent Család pihenője

39. Van Dyck, Anthonis (Antwerpen, 1599 – London, 1671) után

Szent Család pihenője

olaj, vászon

110*100 cm

j.n. Van Dyck Menekülés Egyiptomba című festménye a Müncheni Alte Pinakothek gyűjteményében található, restaurált