284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Aktok, 1980

349. Tot, Amerigo (Fehérvárcsurgó, 1909 - Róma, 1984)

Aktok, 1980

litográfia, papír

295*405 mm

j.j.l.: Tot 80, b.l.: Prova d’artista