284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Festő a parkban

292. Szlányi Lajos (Pest, 1869 - Budapest, 1949)

Festő a parkban

olaj, karton

22*26,5 cm

j.j.l.: Szlányi (töredékes)