284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kozmoszban, 1982

539. Urbán György (Sátoraljaújhely, 1936 - )

Kozmoszban, 1982

olaj, farost

50*76 cm

j.b.l.: Urbán Gy. 82, h.o.: autográf felirat