284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Asztali csendélet gyümölcsökkel

486. Vén Emil (Fiume, 1902 - Budapest, 1984)

Asztali csendélet gyümölcsökkel

olaj, vászon

70,5*60,5 cm

j.j.l.: Vén