284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kolosváry Ferentz A Zala vármegyei lovas Regimentbéli vitéz

3. Hollósy jelzéssel

Kolosváry Ferentz A Zala vármegyei lovas Regimentbéli vitéz

akvarell, tus, papír

320*385 mm

j.j.l.: V. Grüner Vienna metszet után Hollóssy