284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Előkelő hölgy rózsaszállal

88. Osztrák vagy német festő, 18. sz. második fele

Előkelő hölgy rózsaszállal

olaj, vászon

86,5*67,5 cm

j.n. sérült