284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Főváros este, 1928

423. Vaszkó Ödön, Bilkei (Pancsova, 1896 - Budapest, 1945)

Főváros este, 1928

olaj, vászon

50*74 cm

j.j.l.: Vaszkó Ödön 928, Feltehetően kiállítva: Vaszkó Ödön és Barcsay Jenő gyűjteményes kiállítása Budapest, Tamás Galéria, 1931. november 1-16. (kat. 13. Főváros este, 600 Pengő), Új Művészek Egyesülete UME második budapesti kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon