284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hölgy pelerinben

17. Walton jelzéssel, 19. sz. vége

Hölgy pelerinben

tempera, csont

150*110 mm

j.j.k.: Walton, öntött sárgaréz keretben